İletişim
+90 216 459 02 93

Hizmetlerimiz

e-Ticaret Siteleri

E-ticaret, internet üzerindeki tanıtım ve satış faaliyetlerin bütününü kapsar. Ürünlerin ismi, modeli, teknik açıklamaları, kullanım alanları, fiyat ve ödeme bilgisi gibi her türlü katalog bilgisinin web sitesinden yayınlanarak ziyaretçilere sipariş etme imkanının verilmesi e-ticaret siteleri ile mümkün hale gelmiştir.

Web Yazılımları ve Programlama

Web sitenizin yazılımı ile sahip olacağınız yönetici paneli; web sitenizi istediğiniz şekilde güncelleyebilme, sitenizdeki bir yazıyı veya bir resmi ekleyip çıkartabilme gibi imkanlar sunuyor. Esnek çözümlerle taleplerinize uygun olarak web yazılım hizmeti satın alın.

Dinamik Web Siteleri

Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Yayın öncesi hazırlık, strateji belirleme, sitenin oluşturulması ve yayından sonraki tüm süreçlerde Engin Tasarım, çözümleriyle işlerinizin geliştirilmesinde büyük rol oynuyor.

Firma Tanıtım Siteleri

Firma, hizmet, ürün, proje tanıtımına yönelik hazırlanmış web siteleri olup sabit bir içeriğe sahiptirler. Yönetilebilir içeriğe sahip web siteleridir. Ürünler, hizmetler, fotoğraflar, haberler, vb içerik yönetim paneli üzerinden değiştirilebilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak ve istatistikleri takip ederek sizlere site performansını artıracak çözümler sunuyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında anahtar kelime analizleri ve seçimleri, sitenizin standartlara uygun hale getirilip arama motoru optimizasyon kriterlerinin uygulanması gibi hizmetler alabilirsiniz.

Hosting (Barındırma) Hizmetleri

Web sitenizin yayınlanması ve ilgili tüm teknik hizmetleri kendi sunucularımız üzerinden veriyoruz. Sitenizin hızlı gezilebilmesi, sorunsuz yayında kalması, e-postalarınızın güvenliği, güvenlik sertifikalarınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok konuda destek ve çözümler sunuyoruz. Oluşabilecek teknik sıkıntılar durumunda sizlere telefon desteği ile yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yöneticiliği

Doğru reklamlarla hedef kitlenize uygun bütçelerle ulaşmanızı sağlayacak hizmetler. Gereken reklam donelerinin oluşturulması, kayıtlarının yapılarak takip edilmesi, sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon, çeşitli etkinliklerinizin internet ortamında daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Kişisel Siteler

Kişisel tanıtım amaçlı hazırlanan web siteleri dinamik veya sabit içeriğe sahip olabilirler. Blog tarzında veya sabit sayfalar tarzında uygulanır. Yönetilebilir içeriğe sahip web siteleridir. Blog yazıları, fotoğraflar, videolar vb içerik yönetim paneli üzerinden değiştirilebilmektedir.