İletişim
+90 216 459 02 93

Kurumsal

Hakkımızda

1999 yılında bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ekibimiz, bilginin ve tecrübenin önemini savunarak yenilikleri daima yakından takip etmektedir.

  Kurumsal ölçekli donanım ve lisanslı yazılımlarımızla müşterilerimize başarı odaklı hizmetler sunmaktayız. İnternet ile birlikte bilgiye sınırsız erişebilme olanağı, insanların gelişmesine ve yeni ufuklar peşinde yürümesine imkan sağlamıştır. Oluşan bu yeni durumla, bizler de kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli değişen dünyada ve giderek artan rekabet ortamında teknolojinin bizde bıraktığı tüm birikimleri kullanarak insanlığa katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz.

  Semantikweb çalışanları olarak, sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kurum ve bireylere en iyiyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

  Sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda sizin yerinize düşünebilmek, sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile sizlere hizmet vermenin, tüm çalışanlarımız ve ortaklarımız adına gururunu yaşamaktayız.

Neden Biz?

Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Biz, piyasadaki en ucuz değil en kaliteli hizmeti veriyoruz.

 • Neredeyiz?

  semantikweb
 • BLOG

  Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir, ona hep bilinçli çabalar sonucu ulaşılır.

  J. RUSKIN

  Gerçek şudur ki konu kaliteye gelince bütün oylar müşterinin elindedir.

  Guaspari